Družstva

KC Zlín - ženy 2017-2018

Družstvu žen se podařilo opět postoupit zpět do první ligy žen, a budou mít uričitě jak ambice a snad i výkonost se udržet v této soutěži. K tomu by jim měli pomoci naše mladé naděje Hanka Stehlíková a Kristýna Zimáková a k nim se určitě přidá ještě juniorka Zuzka Slovenčíková. 

Jankových Bohdana
Trochtová Dita
Kubáčková Hana
Zimáková Martina
Ančincová Martina
Zimáková Kristýna
Petříčková Zuzana
Stehlíková Hanka

KC Zlín "A" - muži 2017-2018

V minulé sezóně se ve třetí lize skupiny D, povedlo našemu družstvu mužů A uhrát druhé místo v konečné tabulce. V novém ročníku 2017-2018, kdy bylo naše družstvo nalosováno do třetí ligy skupiny C, budou mít vyšší cíle oproti minulému ročníku a to minimálně o jedno místo lepší. 

Kubálek Pavel
Abrahám Radim
Ivaniš Karel
Fojtík Bronislav
Kolařík Jindřích
Málek Miroslav
Matějíček Luboš
Polášek Tomáš

KC Anakondy Zlín "B" 2016-2017

Družstvu KC Anakondy Zlín "B"  se v minulé sozóně povedl husarský kousek v podobě postupu z Krajského přeboru do Divize Jihomoravského kraje. Jelikož budou hrát v Divizi novou disciplínu na 120HS na kterou nejsou v soutěžích zvyklí, bude opravdu úspěchem, když se jim povede v sezóně 2016-2017 tuto divizní soutěž udržet. 

Stříteský Zdeněk
Štětkář Evžen
Polepil Petr
Polášek Miroslav
Polepil Martin
Bachňák Zdeněk
Vrzalík Petr
Šeděnka Zdeněk

KC Zlín "C" 2016-2017

Stejný husarský kousek jako družstvu B se povedl v minulé sezóně i družstvu C, kdy se mu povedlou postoupit z Krajské soutěže do Krajského přeboru. I oni nebudou mít lehkou pozici mezi zkučenými oddíly Krajského přeboru. A tak bude také velkým uspěchem udržení se v soutěži a otrkání se mezi zkušenými oddíli.  

Trochta Jaroslav
Trochta Lukáš
Hnilicová Marie
Matlach David
Čech Vladimír
Struhař Pavel
Žádníková Pavla
Večerka Jiří

KC Zlín "D" 2015-2016

Družstvo KC Zlín "D" které bude hrát tuto sezónu dvojskupinovou Krajskou sotěž, může mít ambice se dostat do finálové jarní části sezóny, kde už narazí na silné rezervy Vsetína nebo Slavičína. Ale tento postup do finálové jarní části by byl určitě úspěchem. 

 

Skoumalová Věra
Skoumal Karel
Polišenská Hana
Matlachová Michaela
Šimková Anna
Šustková Petra

KC Zlín A - dorost 2015-2016

Družstvo dorostu A bude stejně jako minulý rok hrát první dorosteneckou ligu sk. D, kde bude hrát v těžké konkurenci 8 družstev o postup do finálové soutěže, který jim zajistí umístněním do čtvrtého místa. 

Stehlíková Hana
Matlach David
Slovenčíková Zuzka

KC Zlín "B" - dorost

Dorostenecké družstvo "B" bude tuto sezónu hrát krajskou soutěž dorostu, kde bude nabírat zkušenosti na jejich ligové soutěže za dorostenecké družstvo A. 

Matlachová Michaela
Peťovský Dan
Kliment Samuel