Družstva

KC Zlín - ženy 2019-2020

Družstvo žen i pro sezónu 2019-2020 hraje nejvyšší ligovou soutěž žen, kde budou mít ambice hrát po znatelném omlazení družstva z našeho družstva juniorek, klidný střed tabulky. Mladé a doufejme nadějné juniorky Zuzku Slovenčíkovou, Míšu Matlachovou, Petru Šustkovou, Adrianu Svobodovou a Natálii Trochtovou doplní už zkušené dlouholeté kuželkářky Martina Zímáková, Bohdana Jankových, Dita Trochtová a Lenka Menšíková, která se vrátila pomoci našemu družstvu z druholigových Luhačovic. Doufejme, že se holky semknou a budou v této sezńě předvádět slušné výkony, za které se nebudou muset stydět a které ji zaručí udržení se v první lize. Ale co bude i hlavním úkolem, aby se v této soutěži co nejvíce vyhráli naše mladé hráčky, které jsou boucími nadějemi našeho ženského družstva KC Zlín. Držme jim palce.

Jankových Bohdana
Trochtová Dita
Zimáková Martina
Šustková Petra
Svobodová Adriana
Slovenčíková Zuzana
Manšíková Lenka
Trochtová Natálie
Matlachová Michaela

KC Zlín "A" - muži 2019-2020

Naše družstvo Muži "A" po minulé senzační sezóně ve třetí lize, kterou se jim povedlo jednoznačně vyhrát a postoupit do jejich vysněné 2. ligy, by rádi navázali na výkony ze třetí ligy a minimálně setrvat ve druhé lize i pro další soutěžní ročníky. Jak se jim povede bojovat o příčky nejvyšší se teprve ukáže v budoucnu.

Abrahám Radim
Ivaniš Karel
Fojtík Bronislav
Kolařík Jindřích
Málek Miroslav
Matějíček Luboš
Polášek Tomáš
Janás Radek
Matlach David

KC Anakondy Zlín "B" 2019-2020

Družstvo KC Anakondy Zlín "B"  brouzdá divizní soutěží už tři roky od postupu z Krajského přeboru a pokaždé si v těžké konkureci dokázal zajistit klidný střed tabulky této soutěže. Tento ročník 2019-2020 to bude mít opět velmi těžké, pohybovat se v těchto klidných vodách vrchní poloviny tabulky mezi tak kvalitními a vyrovnanými divizními soupeři, kteří jsou hladní urvat co nejlepší výsledky s vidinou postupu do třetí ligy. Doufejme, že se to našemu béčku podaří a tuto divizní soutěž se jim povede udržet. 

Matlach David
Štětkář Evžen
Polepil Petr
Polášek Miroslav
Polepil Martin
Bachňák Zdeněk
Vrzalík Petr
Šeděnka Zdeněk

KC Zlín "C" 2019-2020

Naše družstvo "C" bude mít v Krajské soutěži už natolik zkušení kádr doplněný mladými nadějnými dorostenci, že může pomýšlet na místa v tabulce nejvyšší. V ceste jim budou stát, kvalitní oddíly ze Slavičína, Kroměříže a Kelče, se kterými povedou boj o přední příčky tabulky. Nechme se překvapit zda se jim tato sezńa povede. 

Trochta Jaroslav
Trochta Lukáš
Kliment Samuel
Matlach Tomáš
Struhař Pavel
Žádníková Pavla
Mňačko Petr
Vrzala Filip
Drahotuská Šárka
Janšta Jiří

KC Zlín "D" 2019-2020

Družstvo KC Zlín "D" které bude hrát tuto sezónu 2019-2020 Krajskou soutěž, a kde může mít i klindně ambice hrát co nejvíše v tabulce. Jelikož je tato soutěž nejnižší, i tak je kvalitní, ve které se transformuje spoustu ambiciozních a šikovných hráčů, kteří pak pokračují své tažení do vyšších soutěží. Našemu družstvu KC Zlín "D" přejeme, aby si odehrál tutou soutěž tak, aby po skončení sezóny mohli obdržet třeba i diplom, což by znamenalo odehrát sezónu do třetího místa. Třeba se poštěstí. 

Skoumal Karel
Skoumalová Věra
Polišenská Hana
Karel Večeřa
Laďa Čech

KC Zlín A - dorost 2019-2020

Družstvo dorostu A bude stejně jako minulý rok hrát první dorosteneckou ligu sk. D, kde bude hrát v těžké konkurenci 8 družstev o postup do finálové soutěže, který jim zajistí umístněním do čtvrtého místa. Jelikož máme v této kategorii, mladé a velmi nadějné hráče a hráčky tak můžeme doufat v co nejlepší umístnění ve finálových bojích dorostenecké ligy. 

Adriana Svobodová
Natálka Trochtová
Samuel Kliment
Filip Vrzala
Jiří Janšta

KC Zlín "B" - dorost a žactvo 2019-2020

Dorostenecké a žákovské družstvo "B" bude tuto sezónu hrát krajskou soutěž dorostu a žáků, kde bude nabírat zkušenosti na jednotlivých turnajích Zlínského krajkého přeboru.